Jak to funguje

Kdykoli uložíte.
Kdykoli vyzvednete. Bez limitů.

Vše vyřídíte za pár minut

Pronájem bezpečnostní schránky vyřídíte osobně na pobočce, nebo online. Pokud si účet založíte online, klíče a bezpečnostní kartu si u nás vyzvednete při své první návštěvě. Podepíšete potřebné dokumenty, ukážeme vám, jak to funguje, a tím celý proces končí. Další návštěvy už jsou ve vaší režii.

Přijedete kdykoli,
otevřeno máme pořád

Systém výdeje bezpečnostních schránek je plně robotický, díky tomu můžete přijet naprosto kdykoli. Pobočka SafeBoxes se nachází v Brně na Londýnském náměstí, kam autem sjedete z dálnice nebo pohodlně přijedete MHD. Trezor funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Přístup máte jenom vy

Každá schránka je chráněná kombinací bezpečnostních prvků, jenž vlastní a zná pouze její uživatel. Pro vstup do výdejové místnosti se identifikujete pomocí karty. Uvnitř zadáte na terminálu PIN, otisk prstu a odemknete schránku klíčem. Trvalý dohled zajistí služba vzdálené SMS kontroly. V případě manipulace se schránkou obdržíte systémovou notifikaci.

Chrání vás ostraha i Policie ČR

Systém splňuje nejnáročnější bezpečnostní požadavky, navíc je propojený s pultem centralizované ochrany Policie České republiky. Spolehnout se můžete také na přítomnost fyzické ostrahy, která je na místě nepřetržitě v každou denní i noční hodinu.

Schránka, o které nikdo neví

Úschova majetku v bankovním trezoru není skutečně anonymní. Banky mají oznamovací povinnost vůči registru ČNB, kam nahlíží exekutoři a policie. Pokud si pronajmete bezpečnostní schránku v bance, všichni o tom budou vědět. V SafeBoxes však zůstanete v anonymitě, protože ohlašovací povinnost se na nás nevztahuje. Informace o vlastnících schránek nikomu neposkytujeme.

Business vyřešíte na místě

Přijďte na pobočku i s obchodním partnerem. V SafeBoxes se nachází chráněná jednací místnost s možností drobného občerstvení, kde můžete vyřídit vše potřebné. Svůj majetek nikam převážet nemusíte.

Pronajměte si doprovod

Klientům nabízíme možnost pronájmu doprovodu pro cestu
do trezoru nebo z trezoru.

Přestaňte se o své cennosti bát.
Vyzkoušejte Safeboxes.