Vaše vlastní
bezpečnostní
schránka

První plně robotizovaný trezor v Brně. Nikomu se nehlásíte a nepodléháte kontrole. Anonymní pronájem, jaký potřebujete.

V SafeBoxes jsem našel bezpečné místo pro úschovu biankosměnek“

Numismatice se věnuji celý život a nikdy bych si neodpustil, kdyby se mé sbírce něco stalo.

Perfektní trezor na peníze. Mám hotovost vždy po ruce a nestresuji se s tím, že by mi ležela doma.

Proč si pronajmout bezpečnostní schránku?

Každý má majetek, který nesmí padnout do nepovolaných rukou. Kovy, šperky, dokumenty, datové disky nebo rodinné památky. Kam s tím? Malý levný trezor na peníze ukrytý na dně skříně každý najde a snadno otevře. 

Nenechte se překvapit zloději. Bezpečnostní schránka je ukrytá v trezoru hluboko pod zemí a přístup k ní má pouze její oprávněný majitel. Pronajmout si ji můžete na měsíce i celé roky. Bezpečnostní prvky: klíče, karta, PIN, otisk prstu, vzdálená kontrola přes SMS.

Jak to funguje

Neomezená
dostupnost

Uložit i vyzvednout svůj majetek můžete kdykoli. Ve dne, v noci, ve všední dny i o svátcích. Bezpečnostní schránky jsou přístupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Garance bezpečí

Trezor bezpečnostní třídy 7 pochází od švédského výrobce Gunnebo, světové jedničky v oblasti zabezpečení. Chrání jej dvojité opláštění, kamerové a jiné systémy přímo propojené s Policií České republiky.

Samoobslužný proces

 Systém je plně automatizovaný. Vše řídíte sami, od vstupu na parkoviště až po manipulaci se schránkou. Na nikoho nečekáte, nikdo vás nekontroluje.

Pojištění obsahu

Obsah každé schránky, je již v základu pojištěný do výše 500 000 Kč. Nabízíme také možnost individuálního připojištění až na 10 000 000 Kč. Při sjednání připojištění obdržíte pojistný certifikát od společnosti UNIQA.

Ochrana před živly

Bezpečí před požárem i vodou. Trezor je izolovaný a disponuje protipožárním systémem na bázi redukce kyslíku, jenž v případě aktivace neznehodnotí obsah schránek.

Trvalé uzavření

Absolutní nedobytnost trezoru je zajištěna jeho trvalým uzamčením. Na rozdíl od banky do něj nikdo nevstupuje, protože veškerou manipulaci se schránkami zabezpečuje robot.

Přestaňte se o své cennosti bát.
Vyzkoušejte Safeboxes.